Promocje
Myjka ultradźwiękowa Steel UC
Myjka ultradźwiękowa Steel UC
849,00 zł 749,00 zł
szt.
Destylarka do wody STEEL+
Destylarka do wody STEEL+
599,00 zł 579,00 zł
Zgrzewarka F-300
Zgrzewarka F-300
690,00 zł 670,00 zł
szt.
Produkt miesiąca
Autoklaw serii 3PV 8l
Autoklaw serii 3PV 8l
4 740,00 zł 4 590,00 zł
Destylarka do wody Steel 4l
Destylarka do wody Steel 4l
579,00 zł
szt.
Autoklaw serii E 8l
Autoklaw serii E 8l
5 250,00 zł 5 099,00 zł
szt.
Destylarka do wody STEEL+
Destylarka do wody STEEL+
599,00 zł 579,00 zł
Zasady sterylizacji narzędzi

Sterylizacja narzędzi w autoklawie marki Yeson

Autoklawy Yeson to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do sterylizacji narzędzi w gabinetach stomatologicznych, medycznych i kosmetycznych. Sterylizacja w autoklawie parowym, należy obecnie do jednego z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w placówkach na terenie całej Polski, ze względu na obowiązujące standardy dotyczące higieny. Szczególnie ciekawą propozycją dla użytkowników oczekujących wysokiej jakości oraz wydajności takiego urządzenia, jest produkowany przez firmę Yeson autoklaw. Cena, jego wysoka funkcjonalność oraz potwierdzona niezawodność to cechy, które pozwalają na dokonanie zaufanego zakupu.

Sterylizacja w autoklawie – omówienie procesu

Autoklaw parowy to profesjonalne urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie prawidłowego procesu sterylizacji, za pomocą zawartych w nim elementów (takich jak niezbędna wytwornica pary, pompa próżniowa, czy odpowiednie elementy zabezpieczające). Sam proces wyjaławiania narzędzi trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut, znów temperatura wewnątrz urządzenia wynosi od od 108 do 134°C. Jego pierwszym etapem jest nagrzewanie się urządzenia, w czasie którego niezbędne do przeprowadzenia sterylizacji ciepło, przenika w głąb poddanych jej narzędzi. Następnie, para wodna oddaje swoje ciepło wyjaławiając przedmioty aż do chwili, gdy następuje wyrównanie się temperatur, a wymiana ciepła ustępuje. Na tym etapie, możemy mówić o sterylizacji właściwej, która wymaga utrzymania określonej temperatury przez stosowny okres. Sterylizacja w autoklawie dobiega końca, gdy urządzenie zaczyna się schładzać, a specjalny manometr wskaże wyrównanie się ciśnienia wewnątrz z ciśnieniem atmosferycznym.

Autoklaw klasy B – najlepszy spośród dostępnych na rynku

p align="jusify">Firma Yeson w procesie produkcji kładzie szczególny nacisk na kontrolę jakości, dlatego sterylizatory tej marki wyróżniają się niezawodnością. Każdy autoklaw jest urządzeniem klasy B, co oznacza, że spełnia wszelkie wymogi stawiane współcześnie sterylizatorom. Autoklaw klasy B to najbardziej zaawansowane urządzenie spośród wszystkich dostępnych na rynku. Dzięki temu, możliwa jest profesjonalna sterylizacja narzędzi stomatologicznych oraz innych przedmiotów z wszelkiego typu materiałów – nawet tych najbardziej problematycznych o budowie kapilarnej. Frakcjonowana próżnia wstępna umożliwia całkowite usunięcie powietrza z poddawanego sterylizacji narzędzia dzięki kilkukrotnemu występowaniu po sobie próżni i wstrzyknięciu pary w początkowym etapie procesu. Sterylizacja narzędzi w autoklawie Yeson to także gwarancja bezpieczeństwa – zastosowany podwójny elektroniczny i elektromagnetyczny system zabezpieczenia drzwi, uchroni przed przypadkowym otwarciem się autoklawu w trakcie jego użytkowania.

Autoklaw kosmetyczny, autoklaw stomatologiczny, autoklaw parowy – jedno urządzenie, wiele nazw

Sterylizacja w autoklawie możliwa jest dzięki parze wodnej, stanowiącej jeden z najskuteczniejszych czynników sterylizujących. Przykładowo - sterylizacja narzędzi stomatologicznych wewnątrz autoklawu parowego, umożliwia zabicie wszystkich bakterii, wirusów i drobnoustrojów znajdujących się na narzędziach, dlatego wykorzystuje się go wszędzie tam, gdzie nie zawsze możliwe jest zastosowanie jałowych narzędzi jednorazowego użytku. W niektórych opisach produktów można natrafić na nazwy takie, jak autoklaw kosmetyczny lub autoklaw stomatologiczny. W rzeczywistości są to uniwersalne autoklawy klasy B, które można wykorzystać w salonie kosmetycznym, jak i sterylizacji narzędzi stomatologicznych, lecz także w różnego rodzaju placówkach, gdzie konieczne jest poddanie sprzętu procesowi sterylizacji. Sterylizacja narzędzi w autoklawie jest potrzebna między innymi w studiach tatuażu, szpitalach, przychodniach, laboratoriach, gabinetach weterynaryjnych. W naszej ofercie dostępne są autoklawy Yeson serii 3PV, E oraz G o różnych pojemnościach. Są to urządzenia najnowszej generacji, które posiadają europejski certyfikat CE. Dodatkowo, objęte są one specjalną gwarancją, jaką powinien posiadać praktycznie każdy autoklaw. Cena urządzeń proponowanych przez firmę Yeson, jest niezwykle przystępna, dzięki czemu nawet najmniejsze gabinety oraz salony stomatologiczne lub kosmetyczne, będą w stanie pozwolić sobie na zainwestowanie w ten wysokiej jakości sprzęt sterylizujący.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl