Promocje
Destylarka do wody Steel 4l
Destylarka do wody Steel 4l
579,00 zł 499,00 zł
szt.
Destylarka do wody STEEL+
Destylarka do wody STEEL+
599,00 zł 579,00 zł
szt.
Zgrzewarka F-300
Zgrzewarka F-300
690,00 zł 670,00 zł
szt.
Produkt miesiąca
Autoklaw serii 3PV 8l
Autoklaw serii 3PV 8l
4 740,00 zł 4 590,00 zł
szt.
Destylarka do wody Steel 4l
Destylarka do wody Steel 4l
579,00 zł 499,00 zł
szt.
Autoklaw serii E 8l
Autoklaw serii E 8l
5 250,00 zł 5 099,00 zł
szt.
Destylarka do wody STEEL+
Destylarka do wody STEEL+
599,00 zł 579,00 zł
szt.
Zasady sterylizacji narzędzi

Sterylizacja narzędzi w autoklawie marki Yeson

Autoklawy Yeson to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do sterylizacji narzędzi w gabinetach stomatologicznych, medycznych i kosmetycznych. Małe sterylizatory parowe są obecnie powszechnie stosowane w Polsce w takich placówkach, ze względu na obowiązujące standardy dotyczące higieny. Szczególnie ciekawą propozycją dla użytkowników oczekujących wysokiej jakości oraz wydajności takiego urządzenia, jest produkowany przez firmę Yeson autoklaw. Cena, jego wysoka funkcjonalność oraz potwierdzona niezawodność to cechy, które pozwalają na dokonanie zaufanego zakupu.

Autoklaw klasy B – najlepszy spośród dostępnych na rynku

p align="jusify">Firma Yeson w procesie produkcji kładzie szczególny nacisk na kontrolę jakości, dlatego sterylizatory tej marki wyróżniają się niezawodnością. Każdy autoklaw jest urządzeniem klasy B, co oznacza, że spełnia wszelkie wymogi stawiane współcześnie sterylizatorom. Autoklaw klasy B to najbardziej zaawansowane urządzenie spośród wszystkich dostępnych na rynku. Dzięki temu, możliwa sterylizacja narzędzi stomatologicznychoraz innych z wszelkiego typu materiałów – nawet tych najbardziej problematycznych o budowie kapilarnej. Frakcjonowana próżnia wstępna umożliwia całkowite usunięcie powietrza z poddawanego sterylizacji narzędzia dzięki kilkukrotnemu występowaniu po sobie próżni i wstrzyknięciu pary w początkowym etapie procesu. Sterylizacja narzędzi w autoklawie Yeson to także gwarancja bezpieczeństwa – zastosowany podwójny elektroniczny i elektromagnetyczny system zabezpieczenia drzwi, uchroni przed przypadkowym otwarciem się autoklawu w trakcie jego użytkowania.

Autoklaw kosmetyczny, autoklaw stomatologiczny, autoklaw parowy – jedno urządzenie, wiele nazw

Czynnikiem sterylizującym w autoklawie jest para wodna. Przykładowo - sterylizacja narzędzi stomatologicznych wewnątrz autoklawu parowego, umożliwia zabicie wszystkich bakterii, wirusów i drobnoustrojów znajdujących się na narzędziach, dlatego wykorzystuje się go wszędzie tam, gdzie nie zawsze możliwe jest zastosowanie jałowych narzędzi jednorazowego użytku. W niektórych opisach produktów można natrafić na nazwy takie, jak autoklaw kosmetyczny lub autoklaw stomatologiczny. W rzeczywistości są to uniwersalne autoklawy klasy B, które można wykorzystać w salonie kosmetycznym, jak i sterylizacji narzędzi stomatologicznych, lecz także w różnego rodzaju placówkach, gdzie konieczne jest poddanie sprzętu procesowi sterylizacji. Sterylizacja narzędzi w autoklawie jest potrzebna między innymi w studiach tatuażu, szpitalach, przychodniach, laboratoriach, gabinetach weterynaryjnych. W naszej ofercie dostępne są autoklawy Yeson serii 3PV, E oraz G o różnych pojemnościach. Są to urządzenia najnowszej generacji, które posiadają europejski certyfikat CE. Dodatkowo, objęte są one specjalną gwarancją, jaką powinien posiadać praktycznie każdy autoklaw. Cena urządzeń proponowanych przez firmę Yeson, jest niezwykle przystępna, dzięki czemu nawet najmniejsze gabinety oraz salony stomatologiczne lub kosmetyczne, będą w stanie pozwolić sobie na zainwestowanie w ten wysokiej jakości sprzęt sterylizujący.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl