Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Autoklawy Yeson to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do sterylizacji narzędzi w gabinetach stomatologicznych, medycznych i kosmetycznych. Niewielki autoklaw ciśnieniowy to obecnie urządzenie powszechnie stosowane w Polsce w takich placówkach, ze względu na obowiązujące standardy dotyczące higieny. Szczególnie ciekawą propozycją dla użytkowników oczekujących wysokiej jakości oraz wydajności takiego urządzenia, jest produkowany przez firmę Yeson autoklaw. Cena, oraz jego wysoka funkcjonalność i potwierdzona niezawodność to cechy, które pozwalają na dokonanie zaufanego zakupu.

Autoklaw klasy B – najlepszy spośród dostępnych na rynku

Firma Yeson w procesie produkcji kładzie szczególny nacisk na kontrolę jakości, dlatego sterylizatory tej marki wyróżniają się niezawodnością. Każdy autoklaw jest urządzeniem klasy B, co oznacza, że spełnia wszelkie wymogi stawiane współcześnie sterylizatorom. Autoklaw klasy B to najbardziej zaawansowane urządzenie spośród wszystkich dostępnych na rynku. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także autoklaw z drukarką. Ponieważ autoklawy są wysoce specjalistycznymi urządzeniami i często otrzymujemy pytania typu – autoklaw, co to jest i do czego służy? Dlatego wyjaśniamy nieco bardziej szczegółowo istotę tego urządzenia. Mianowicie w autoklawach można czyścić wszystkie typy materiałów, nawet problematyczne narzędzia o budowie kapilarnej. Frakcjonowana próżnia wstępna umożliwia całkowite usunięcie powietrza z poddawanego sterylizacji narzędzia dzięki kilkukrotnemu występowaniu po sobie próżni i wstrzyknięciu pary w początkowym etapie procesu. Zastosowany podwójny elektroniczny i elektromagnetyczny system zabezpieczenia drzwi komory przed przypadkowym otwarciem znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowania urządzeń typu autoklawy. Jednym z najczęściej wybieranych jest autoklaw kosmetyczny i medyczny. Warto dodać, że opinie użytkowników produktów firmy Yeson są bardzo pochlebne. Autoklawy spełniają najbardziej wymagające normy. Warto zwrócić uwagę, iż wybierając autoklaw – cena, choć jest bardzo istotna, nie powinna być głównym kryterium wyboru, a najwyższa jakość urządzenia. To gwarantuje nie tylko bezproblemowe użytkowanie i niezawodność przez długi czas, ale także najwyższą efektywność, co jest kluczowe.

Autoklaw kosmetyczny, autoklaw stomatologiczny, autoklaw parowy – jedno urządzenie, wiele nazw

Sterylizacja w autoklawie możliwa jest dzięki parze wodnej, stanowiącej jeden z najskuteczniejszych czynników sterylizujących. Dlatego też profesjonalna sterylizacja narzędzi stomatologicznych oraz innych przedmiotów, za pomocą autoklawów parowych, umożliwia skuteczne zabicie wszystkich bakterii, wirusów i drobnoustrojów znajdujących się na ich powierzchni. Nic zatem dziwnego, iż autoklawy wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie nie zawsze możliwe jest zastosowanie jałowych narzędzi jednorazowego użytku. W niektórych opisach produktów można natrafić na nazwy takie, jak autoklaw kosmetyczny lub autoklaw stomatologiczny. W rzeczywistości są to uniwersalne autoklawy klasy B, które można wykorzystać nie tylko w salonie kosmetycznym i w gabinecie stomatologicznym, lecz także w różnego rodzaju placówkach, gdzie konieczne jest poddanie sprzętu procesowi sterylizacji. Mogą być to studia tatuażu, szpitale, przychodnie, laboratoria, gabinety weterynaryjne. Poza autoklawami często wybiera się dodatkowo myjki ultradźwiękowe, które uzyskują swój efekt poprzez wykorzystanie fal ultradźwiękowych. Jest to także urządzenie zdecydowanie warte uwagi.

Najnowsza generacja autoklawów – urządzenia marki Yeson

W naszej ofercie dostępne są autoklawy Yeson serii 3PV, E oraz G o różnych pojemnościach. Są to urządzenia najnowszej generacji, które posiadają europejski certyfikat CE. Dodatkowo, objęte są one specjalną gwarancją, jaką powinien posiadać praktycznie każdy autoklawCena autoklawów proponowanych przez markę Yeson, jest niezwykle przystępna, dzięki czemu nawet najmniejsze gabinety oraz salony stomatologiczne lub kosmetyczne, będą w stanie pozwolić sobie na zainwestowanie w ten wysokiej jakości sprzęt sterylizujący. Jednorazowa inwestycja w autoklaw daje pewność, że używane przez nas narzędzia są czyste i bezpieczne dla osób, które będą z nich korzystać. Dbając o czystość i higieną na najwyższym poziomie, bardzo przydanym jest także przechowywanie narzędzi w odpowiednich foliowo-papierowych rękawach. W związku z tym zapraszamy także do zapoznania się z produktami typu opakowania do sterylizacji oraz zgrzewarki impulsowe, które pozwalają takie opakowanie szczelnie zabezpieczyć.