Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Torebki oraz rękawy do sterylizacji, należą do podstawowych elementów wyposażenia gabinetu lekarskiego, stomatologicznego, czy też kosmetycznego, których brak uniemożliwiłby odpowiednie zabezpieczenie narzędzi pracy, poddanych złożonemu procesowi sterylizacji. Wykorzystywane do pakowania ręcznego lub przy użyciu profesjonalnych zgrzewarek, rękawy i torebki do sterylizacji powinny odznaczać się najwyższą jakością, gwarantując tym samym szczelne oraz bezpieczne przechowywanie narzędzi.

Torebki do sterylizacji w Twoim gabinecie

Jako produkt gotowy do użycia, torebki do sterylizacji należą do jednego z najlepszych rozwiązań dla małych gabinetów, które nie posiadają na swoim wyposażeniu profesjonalnej zgrzewarki impulsowej. Przygotowane do natychmiastowego użycia, są prawidłowo pocięte oraz zgrzane z jednej strony, umożliwiając tym samym samodzielne oraz szybkie pakowanie wyjałowionych narzędzi. Zależnie od potrzeb danego gabinetu, wybór torebek ograniczać będzie się wyłącznie do dopasowania ich odpowiedniej wielkości, względem sterylizowanych przedmiotów, wymagających szczelnego opakowania. Dlatego też, produkty marki Medal – znajdujące się w aktualnej ofercie Yeson – dostępne są w różnych wielkościach. Od rozmiaru 190x330mm, po nieco mniejsze torebki do sterylizacji w rozmiarze 57x100mm. Proponowane produkty, odznaczają się nie tylko najwyższą jakością, ale stanowią również idealne oraz przystępne cenowo rozwiązanie dla małych gabinetów medycznych lub salonów kosmetycznych.

Rękawy do sterylizacji w ofercie Yeson

W przeciwieństwie do torebek, rękawy do sterylizacji nie są produktami gotowymi do samodzielnego i natychmiastowego pakowania narzędzi poddanych wyjałowieniu. Stosowane przy użyciu profesjonalnych zgrzewarek, stanowią doskonałe rozwiązanie dla dużych gabinetów lekarskich lub stomatologicznych, posiadających odpowiednią liczbę stanowisk oraz personelu, który obsługiwać będzie urządzenia zgrzewające. Co więcej, rękawy do sterylizacji występują w o wiele większych rozmiarowo pakietach – niż torebki – umożliwiając przy tym pakowanie o wiele większych instrumentów medycznych. Wystarczy jedynie, dopasować odpowiednią długość rękawa do potrzeb pakowanego narzędzia. Dostępne w ofercie Yeson propozycje marki Medal, występują w zróżnicowanych pakietach i oprócz najwyższej jakości, charakteryzują się również niezwykle wysoką wydajnością. Jako trwała bariera, zapobiegająca przenikanie bakterii, z pewnością przydadzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba odpowiedniego zabezpieczenia narzędzi pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, obejmującą jedne z najlepszych produktów do sterylizacji dostępnych na obecnym rynku.